Barcelona 2017

Firma Ditch Witch zorganizowała event pokazowy swoich maszyn. W trakcie imprezy został przeprowadzony konkurs na najlepszą ekipę przewiertową. W rywalizacji brały udział 3 reprezentacje : Polski, Niemiec i Włoch. Wygrała ekipa z naszego kraju, w której jednym z uczestników był współwłaściciel Firmy MARTEL Patryk Fabisiak.

Ditch Witch FX50

Jest to najnowszy nabytek firmy Martel, sprowadzony prosto z Ameryki. FX50 to koparka podciśnieniowa która potrafi od sprzątania do czyszczenia wszelkiego rodzaju wycieków, płynów HDD i resztek roboczych. Idealnie nadaje się na czyszczenie studzienek kanalizacyjnych oraz wpustów ulicznych.

Naprawa Awarii Brwinów ul. Przejazd

Kanalizacja Pęcice

Pruszków Robotnicza

Budowa Wodociągu Pruszków

Budowa Stadion Narodowy

Firma Martel była jedną z firm która pomagała w budowie Stadionu Narodowego w Warszawie. 

Budowa sieci wodociągowej Grodzisk Maz. ul. Żydowska.

Przebudowa sieci wodociągowej DN225PE

Firma MARTEL w terminie Styczeń – Luty 2020r. dokonała przebudowy sieci wodociągowej z rur żeliwnych DN200 na rury PE DN225 w ul. Polnej i Kochanowskiego w Sochaczewie wykorzystując metodę bezwykopową przewiertami sterowanymi.

Budowa przyłącza wodociągowego oraz instalacji dla zraszaczy boisk na obiekcie Treningowym Legii Warszawa

W 2019 roku Firma MARTEL uczestniczyła w pracach na obiekcie Treningowym Legii Warszawa. Wykonano przyłącze wodociągowe oraz instalację wodociągową dla zraszaczy podlewających boiska treningowe.